K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.
Moravskoslezský kraj - průvodce po Severní Moravě a Slezsku
Co se děje Novinky SKIBUSY Beskydy 2018

SKIBUSY Beskydy 2018

Až do 11. března mohou nejen lyžaři využít pohodlné autobusové spoje do beskydských lyžařských areálů.
Skibusy Beskydy budou v provozu od 6. 1. 2018 do 11. 3. 2018 o víkendech.

Linka 880650 Nový Jičín (7:00) - Kopřivnice - Frenštát pod Radhoštěm - Čeladná - Bílá (8:45). Zpět se vrací v 16:00 hodin

Linka 910126 Ostrava Poruba, Alšovo nám (7:35) - Bílá - Rožnov pod Radhoštěm (9:43). Zpět se bus vrací v 15 hodin.


Pohodlně se dostanete také do ski areálu Severka speciálním Skibusem Severka, který je třeba si objednat den předem do 21 hod. formou sms na číslo 608 825 038 ve formátu: chci skibus z (místo stanovište v trase Ski busu). V případě, že nebudou žádné objednávky, skibus nepojede.

Jízdní řád:

6:45 Havířov, Vlakové nádraží
6:49 Havířov, Městský Úřad
6:51 Havířov, Obchodní dům Elán
6:52 Havířov, Nemocnice
6:53 Havířov, Suchá, zastávka Sídliště
7:08 Orlová, STS
7:12 Orlová, Pošta (směr nemocnice)
7:15 Orlová, Nemocnice (na Masarykově třídě)
7:30 Karviná, Vlakové Nádraží
7:35 Karviná, Bazén
7:37 Karviná, Slezská Univerzita
7:40 Karviná, Tesco, Autobusová zastávka
8:00 Český Těšín, Autobusové stanoviště (možnost domluvit počkání na vlakový přípoj z Ostravy)
8:10 Třinec, Vlakové nádraží
8:15 Třinec, Slovan
8:30 Návsí, Vlakové nádraží
8:35 Jablunkov, Městský Úřad
8:45 Dolní Lomná, Restaurace Mánes (u Areálu Matice Slezské)
8:50 Ski Areál Severka

Zpět odjíždí Skibus 15 minut po ukončení provozu ski areálu.

Mohlo by vás zajímat

Bílá
Sjezdovky i snowpark na jednom místě
 
Trojanovice
Záruka nejlepší zimní zábavy
Název souboruPopisStáhnout