K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.
Moravskoslezský kraj - průvodce po Severní Moravě a Slezsku
Moravskoslezský kraj - průvodce po Severní Moravě a Slezsku

SKIBUSY Beskydy 2019

Od 26. prosince 2018 až do 30. března 2019 mohou nejen lyžaři využít pohodlné autobusové spoje do beskydských lyžařských areálů.
Skibusy Beskydy budou v provozu od 26. 12. 2018 do 30. 3. 2019 o víkendech.

Skibusy Beskydy budou i v letošní sezóně provozovány na linkách 910127 Ostrava-Frýdek-Místek-Frenštát p. Radh.-Rožnov p. Radh.-Velké Karlovice a 910126 Ostrava - Bílá - Rožnov pod Radhoštěm.

Linka 910127 Ostrava ÚAN (7:00 a pak 12:45) -Frýdek-Místek-Frenštát p. Radh.-Rožnov p. Radh.-Velké Karlovice. Odjezd z Velkých Karlovic v 9:55 nebo 16:40.

Linka 910126 Ostrava Poruba, Alšovo nám (7:35) - Bílá - Rožnov pod Radhoštěm (9:43). Zpět se bus vrací v 15:00.


Pohodlně se dostanete také do ski areálu Severka speciálním Skibusem Severka, který je třeba si objednat den předem do 21 hod. formou sms na číslo 608 825 038 ve formátu: chci skibus z (místo stanovište v trase Ski busu). V případě, že nebudou žádné objednávky, skibus nepojede.

Jízdní řád:

6:45 Havířov, Vlakové nádraží
6:49 Havířov, Městský Úřad
6:51 Havířov, Obchodní dům Elán
6:52 Havířov, Nemocnice
6:53 Havířov, Suchá, zastávka Sídliště
7:08 Orlová, STS
7:12 Orlová, Pošta (směr nemocnice)
7:15 Orlová, Nemocnice (na Masarykově třídě)
7:30 Karviná, Vlakové Nádraží
7:35 Karviná, Bazén
7:37 Karviná, Slezská Univerzita
7:40 Karviná, Tesco, Autobusová zastávka
8:00 Český Těšín, Autobusové stanoviště (možnost domluvit počkání na vlakový přípoj z Ostravy)
8:10 Třinec, Vlakové nádraží
8:15 Třinec, Slovan
8:30 Návsí, Vlakové nádraží
8:35 Jablunkov, Městský Úřad
8:45 Dolní Lomná, Restaurace Mánes (u Areálu Matice Slezské)
8:50 Ski Areál Severka

Zpět odjíždí Skibus 15 minut po ukončení provozu ski areálu.

Mohlo by vás zajímat

Bílá
Jeden z nejoblíbenějších lyžařských areálů v Beskydech se sjezdovkami i snowpark na jednom místě
 
Dolní Lomná

Zimní radovánky pro rodiny s dětmi, začátečníky i pokročilé v Beskydech.

Název souboruPopisStáhnout