K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.
Moravskoslezský kraj - průvodce po Severní Moravě a Slezsku
Moravskoslezský kraj - průvodce po Severní Moravě a Slezsku

SKIBUSY Beskydy 2020

Až do 30. března 2020 mohou nejen lyžaři využít pohodlné autobusové spoje do beskydských lyžařských areálů.
Skibusy Beskydy budou v provozu až do 30. 3. 2020 o víkendech.

Ostrava - Frýdek - Frenštát - Rožnov - Pustevny

Linka 910127 Ostrava ÚAN (7:25, 9:00 a pak 12:45 hodin) - Frýdek-Místek - Frenštát p. Radh. - Rožnov p. Radh. - Prostřední Bečva, Pustevny. Z Pusteven pak autobus odjíždí v 11:00, 14:00 nebo 16:00. Linka jede od 1. 1. do 12. 12. 2020, vždy jen o víkendech a o státních svátcích.

Ostrava - Bílá - Velké Karlovice

Linka 910126 Ostrava Poruba, Alšovo nám (8:05) - Bílá (9:28) - Velké Karlovice (10:05). Zpět se autobus vrací ve 14:50. Linka je v provozu pouze o víkendech a o státních svátcích. Jízdní řád platí od 15. 12. 2019 do 12. 12. 2020.

Pohodlně se dostanete také do ski areálu Severka speciálním Skibusem Severka, který je třeba si objednat den předem do 21 hod. formou sms na číslo 608 825 038 ve formátu: chci skibus z (místo stanovište v trase Ski busu). V případě, že nebudou žádné objednávky, skibus nepojede.

Jízdní řád:

6:45 Havířov, Vlakové nádraží
6:49 Havířov, Městský Úřad
6:51 Havířov, Obchodní dům Elán
6:52 Havířov, Nemocnice
6:53 Havířov, Suchá, zastávka Sídliště
7:08 Orlová, STS
7:12 Orlová, Pošta (směr nemocnice)
7:15 Orlová, Nemocnice (na Masarykově třídě)
7:30 Karviná, Vlakové Nádraží
7:35 Karviná, Bazén
7:37 Karviná, Slezská Univerzita
7:40 Karviná, Tesco, Autobusová zastávka
8:00 Český Těšín, Autobusové stanoviště (možnost domluvit počkání na vlakový přípoj z Ostravy)
8:10 Třinec, Vlakové nádraží
8:15 Třinec, Slovan
8:30 Návsí, Vlakové nádraží
8:35 Jablunkov, Městský Úřad
8:45 Dolní Lomná, Restaurace Mánes (u Areálu Matice Slezské)
8:50 Ski Areál Severka

Zpět odjíždí Skibus 15 minut po ukončení provozu ski areálu.

Mohlo by vás zajímat

Bílá
Jeden z nejoblíbenějších lyžařských areálů v Beskydech se sjezdovkami i snowpark na jednom místě
 
Dolní Lomná

Zimní radovánky pro rodiny s dětmi, začátečníky i pokročilé v Beskydech.

Jeseníky
Nechte auto doma a vyrazte na lyže do Jeseníků pohodlně skibusem
7. 1. 2020
Název souboruPopisStáhnout